Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z36 (2 USB 2.4A + кабель USB - TypeC) Black
-33%
1 день
влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 18180
180 ₴
120 ₴
+380 (98) 113-85-55
Kyivstar
- +380 (50) 473-85-55Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Ні |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 12 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 12 В |
| Номінальна сила струму | 2.4 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Стан | Новий |
| Тип | Автомобільний |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип роз'єму | Type C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴




