Автомобільний зарядний пристрій DC XC-36 36Wmax порти 2 USB-A + LED + кабель Lightning Metalic
-23%
1 день
влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 34737
280 ₴
215 ₴
+380 (98) 113-85-55
Kyivstar
- +380 (50) 473-85-55Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DC |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 36 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 36 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 12 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Тип | Автомобільний |
| Тип роз'єму | USB |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215 ₴




