Монопод для селфі з тринога H6 (Bluetooth пульт) 0,3 м-1,65 м Black

влевовправо
MediaLab - універсальний бренд для блогінгу та мультимедіа
Продукція MediaLab
- Для блогінгу та фотографії пропонуються триноги, кільцеві лампи та кабелі
- Навушники, аудіоресівери, донгли, AUX-кабелі для поціновувачів хорошого звуку
- FM-трансмітери та автомобільні зарядки для мультимедіа в автомобілі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MediaLab |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина у складеному стані | 0.3 мм |
| Кількість секцій | 6 |
| Максимальна висота штатива | 1.65 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Стан | Новий |
| Тип | Монопод |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина в складеному стані | 0,3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴




