MediaLab - універсальний бренд для блогінгу та мультимедіа
Продукція MediaLab
- Для блогінгу та фотографії пропонуються триноги, кільцеві лампи та кабелі
- Навушники, аудіоресівери, донгли, AUX-кабелі для поціновувачів хорошого звуку
- FM-трансмітери та автомобільні зарядки для мультимедіа в автомобілі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MediaLab |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина у складеному стані | 0.64 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна висота штатива | 1.67 мм |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | 2D |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина в складеному стані | 0,64 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴










