Зарядний пристрій Borofone BA46A QC3.0 1USB 1 Type C 3A PD 18W кабель Lightning|Type C Black

влевовправо
Отримуйте максимум від смартфона з гаджетами та аксесуарами Borofone
Особливості:
- Держувачі фіксують смартфон в авто для навігації та викликів
- Повербанки, зарядні пристрої та кабелі, щоб завжди залишатися увімкненим
- Комфорт та якісний звук від безпровідних навушників
- Bluetooth-колонки, щоб музика грала гучно скрізь і завжди
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 6 В |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 18 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | Apple Lightning |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴




