Зарядний пристрій XO CE05(EU) PD30W (QC3.0 + USB + TypeC + кабель TypeC-TypeC) Brown

влевовправо
Аксесуари XO - все, що потрібно для смартфона вдома, на вулиці, в автомобілі
Продукція XO
В асортименті: навушники, кабелі, повербанки, зарядні пристрої, тримачі та підставки, моноподи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 15 В |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 30 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Тип | Мережевий |
| Функція бездротової зарядки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 529 ₴






