Зарядний пристрій Hoco N36 65W (PD/QC) порти 3 USB + 3 TypeC White

влевовправо
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Кількість USB-портів | 5 і більше |
| Потужність | 65 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴









