Ігрова поверхня (Килимок для мишки) Borofone BG12 (80x30см)
-20%
1 день
влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 37380
350 ₴
279 ₴
+380 (98) 113-85-55
Kyivstar
- +380 (50) 473-85-55Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Отримуйте максимум від смартфона з гаджетами та аксесуарами Borofone
Особливості:
- Держувачі фіксують смартфон в авто для навігації та викликів
- Повербанки, зарядні пристрої та кабелі, щоб завжди залишатися увімкненим
- Комфорт та якісний звук від безпровідних навушників
- Bluetooth-колонки, щоб музика грала гучно скрізь і завжди
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 800 мм |
| Матеріал поверхні | Тканина |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Сумісність із оптичною мишею | Сумісність із лазерною мишею |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴




