Зарядний пристрій Yesido YC65 65W GAN (PD) порти USB + 2 TypeC Black
-20%
1 день
влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 42084
990 ₴
790 ₴
+380 (98) 113-85-55
Kyivstar
- +380 (50) 473-85-55Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Бренд Yesido розробляє пристрої, які підвищують надійність гаджетів і роблять повсякденне використання техніки більш зручним.
- Асортимент бренду розширюється, при цьому увага до якості залишається незмінною. Користувач може вибрати рішення під конкретні завдання і розраховувати на стабільну роботу пристрою.
- Для Yesido важливо, щоб продукція була не тільки функціональною, але і зручною. Кожен товар створюється з розумінням своєї ролі і практичної користі для користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yesido |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Потужність | 65 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 1.5 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴










