Зарядний пристрій Hoco N42 45W (PD/PPS/QC) порти 2 USB + кабель TypeC-TypeC Black

влевовправо
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 45 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 0.5 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Тип | Мережевий |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴





