Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 65 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 1.5 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
| Тип | Мережевий |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴





