Зарядний пристрій ESSAGER ES-CD46 65W GAN (PPS, PD3.0, QC4.0) порти TypeC + USB Grey
-22%
45 днів
влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 43036
950 ₴
740 ₴
+380 (98) 113-85-55
Kyivstar
- +380 (50) 473-85-55Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Бренд ESSAGER спеціалізується на пристроях, які роблять використання техніки більш зручним і передбачуваним.
- Розширення лінійки відбувається послідовно і без зниження стандартів якості. Користувач отримує вибір, орієнтований на реальні завдання, а не формальні відмінності.
- Окрема увагу ESSAGER приділяє зручності. Продукти проектуються з практичною метою і зрозумілою користю в повсякденному житті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essager |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 65 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴








