Зарядний пристрій ASOMETECH CH009-H01 35Wmax GAN (PD3.0, QC3.0) порти USB + TypeC Yellow
-14%
1 день
влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 43679
720 ₴
620 ₴
+380 (98) 113-85-55
Kyivstar
- +380 (50) 473-85-55Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Бренд ASOMETECH розробляє пристрої для повсякденного використання, роблячи гаджети більш надійними.
- Асортимент постійно доповнюється, зберігаючи єдині вимоги до матеріалів і збірки. Користувач може вибрати продукт, який підходить під свої завдання.
- Кожен виріб орієнтований на зручність. Продукція ASOMETECH створюється з розумінням того, як вона використовується в реальних умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asometech |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 35 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 35 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 3.4 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴










