Настільний зарядний пристрій Rocoren XHD-PD200W 200Wmax GAN (PPS, PD3.0, QC5) 4TypeC+4USB Black

влевовправо
- Rocoren виробляє пристрої, які допомагають зробити роботу з технікою більш зручною та безпечною.
- Лінійка товарів розширюється з урахуванням потреб користувачів, при цьому контроль якості залишається незмінним. Кожен продукт розрахований на вирішення конкретних завдань.
- В основі підходу Rocoren — корисність. Асортимент формується з продуманих рішень, а не з візуальних або цінових варіацій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rocoren |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 200 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Кількість USB-портів | 5 і більше |
| Потужність | 200 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 5.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 050 ₴









