Настільний зарядний пристрій Rocoren RCCT150-6U 150Wmax GAN (PPS, PD3.0, QC5) порти 6TypeC Black

влевовправо
- Rocoren виробляє пристрої, які допомагають зробити роботу з технікою більш зручною та безпечною.
- Лінійка товарів розширюється з урахуванням потреб користувачів, при цьому контроль якості залишається незмінним. Кожен продукт розрахований на вирішення конкретних завдань.
- В основі підходу Rocoren — корисність. Асортимент формується з продуманих рішень, а не з візуальних або цінових варіацій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rocoren |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Кількість USB-портів | 5 і більше |
| Потужність | 150 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 3.25 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 040 ₴










