Зарядний пристрій ASOMETECH RCE-10002 100W GAN PowerDisplay (PPS, PD3.0, QC5) порти 3C+1A Black

влевовправо
- Бренд ASOMETECH розробляє пристрої для повсякденного використання, роблячи гаджети більш надійними.
- Асортимент постійно доповнюється, зберігаючи єдині вимоги до матеріалів і збірки. Користувач може вибрати продукт, який підходить під свої завдання.
- Кожен виріб орієнтований на зручність. Продукція ASOMETECH створюється з розумінням того, як вона використовується в реальних умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asometech |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Потужність | 100 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Напруга живлення | 220 В |
| Сила вихідного струму | 5 - 8 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 4.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴








