Зарядний пристрій MediaLab SDC-140W 3C+1A (EPR PD3.1 QC5) + кабель 240W (E-marker 50V 5A) 1m Black
-17%
1 день
влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 44096
2 374 ₴
1 980 ₴
+380 (98) 113-85-55
Kyivstar
- +380 (50) 473-85-55Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MediaLab - універсальний бренд для блогінгу та мультимедіа
Продукція MediaLab
- Для блогінгу та фотографії пропонуються триноги, кільцеві лампи та кабелі
- Навушники, аудіоресівери, донгли, AUX-кабелі для поціновувачів хорошого звуку
- FM-трансмітери та автомобільні зарядки для мультимедіа в автомобілі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MediaLab |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 140 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Потужність | 140 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 5.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴







