Настільний зарядний пристрій BIKKON BK-108D 210Wmax GAN (PPS PD3.1 QC3.0) порти 4C+1A Black
-17%
1 день
влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 44233
2 530 ₴
2 100 ₴
+380 (98) 113-85-55
Kyivstar
- +380 (50) 473-85-55Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- BIKKON спеціалізується на створенні аксесуарів і електронних пристроїв для щоденного використання. Продукція бренду розробляється з урахуванням практичності, надійності та потреб сучасних користувачів.
- Асортимент BIKKON регулярно поповнюється новими моделями, при цьому значна увага приділяється стабільності виробництва та контролю якості. Такий підхід дозволяє підтримувати однаковий рівень виконання у всій лінійці товарів.
- BIKKON дотримується збалансованого підходу до створення продукції, поєднуючи функціональність із зручністю використання. Кожен пристрій розробляється з урахуванням повсякденних сценаріїв та реальних потреб користувачів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BIKKON |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 210 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Кількість USB-портів | 5 і більше |
| Потужність | 210 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴









