Зарядний пристрій QOOVI QC08S 20W GAN LED Indicator (PPS, PD3.0, QC4+) порт TypeC Black

влевовправо
- QOOVI розробляє аксесуари для мобільних пристроїв, орієнтуючись на щоденне використання та базові потреби користувачів. Продукція поєднує практичність, зручність і сучасний підхід до створення гаджетів.
- Асортимент бренду регулярно поповнюється новими моделями, при цьому велика увага приділяється стабільності виробництва та контролю якості. Це дозволяє підтримувати однаковий рівень виконання незалежно від розширення лінійки.
- QOOVI дотримується підходу, при якому простота використання поєднується з функціональністю. Кожен пристрій створюється з урахуванням практичних завдань і повсякденних сценаріїв використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | QOOVI |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 20 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 4.0 |
| Тип | Мережевий |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип роз'єму | Type C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 ₴








