Зарядний пристрій QOOVI C406 45W GaN LED Indicator (PPS, PD3.0, QC4+) порти 1C+1A Black
-25%
1 день
влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 44307
580 ₴
435 ₴
+380 (98) 113-85-55
Kyivstar
- +380 (50) 473-85-55Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- QOOVI розробляє аксесуари для мобільних пристроїв, орієнтуючись на щоденне використання та базові потреби користувачів. Продукція поєднує практичність, зручність і сучасний підхід до створення гаджетів.
- Асортимент бренду регулярно поповнюється новими моделями, при цьому велика увага приділяється стабільності виробництва та контролю якості. Це дозволяє підтримувати однаковий рівень виконання незалежно від розширення лінійки.
- QOOVI дотримується підходу, при якому простота використання поєднується з функціональністю. Кожен пристрій створюється з урахуванням практичних завдань і повсякденних сценаріїв використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | QOOVI |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 45 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 5.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴







