Монопод для селфі Yunteng C-1288 (Bluetooth пульт) 425-1250 mm Black
-23%
1 день
влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 05095
420 ₴
325 ₴
+380 (98) 113-85-55
Kyivstar
- +380 (50) 473-85-55Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монопод для селфі Yunteng YT-1288 Bluetooth 420-1250 mm
Країна-виробник: Китай; Тип: Монопод для селфі; Матеріал: Сталь; Тип головки: 3D; Особливості: Дистанційне керування; Кількість секцій: 3; Стан: Нове
Додаткові характеристики. Максимальне навантаження: 1; Інтерфейс під'єднання: Bluetooth; Максимальна висота штаті: 1250; Довжина в складеному ступені: 420
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yunteng |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина у складеному стані | 420 мм |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимальна висота штатива | 1250 мм |
| Максимальне навантаження | 1 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Стан | Новий |
| Тип | Монопод |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴








