Ігрова поверхня (Килимок для мишки) Карта Миру SHM-856 (90х40 см)

влевовправо
Коврик для миші ProMat підвищить точність і зробить вас ефективнішими за комп'ютером
Особливість:
- Поверхні Speed або Control для швидкого або точного стилю керування курсором
- Покращує відгук миші на оптичному та лазерному сенсорі
- Забезпечує стабільне ковзання без ривків
- Коврик для мишки не ковзає по столу завдяки прогумованій основі
- Края прошиті по периметру
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROMAT |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 900 мм |
| Матеріал поверхні | Тканина |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Сумісність із оптичною мишею | Сумісність із лазерною мишею |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴






