Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 320 мм |
| Матеріал поверхні | Тканина |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Сумісність із оптичною мишею | Сумісність із лазерною мишею |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155 ₴




