Зарядний пристрій Moxom MX-HC118 1A (USB + кабель USB - TypeC) White

влевовправо
Аксесуари Moxom зроблять смартфон максимально зарядженим і зручним
Продукція Moxom в асортименті: зарядні пристрої, кабелі, навушники.
Які завдання виконує:
- Швидко заряджають смартфони та планшети
- Підходять для використання вдома, в авто та в дорозі
- Кабелі сумісні з різними роз'ємами
- Навушники передають чистий звук під час дзвінків і прослуховування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MOXOM |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Ні |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 5 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 5 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 1 А |
| Сила вихідного струму | 1 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴





