Монопод для селфі з триногою XO SS13 96 см (Bluetooth пульт) Black
-25%
1 день
влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 36208
460 ₴
345 ₴
+380 (98) 113-85-55
Kyivstar
- +380 (50) 473-85-55Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аксесуари XO - все, що потрібно для смартфона вдома, на вулиці, в автомобілі
Продукція XO
В асортименті: навушники, кабелі, повербанки, зарядні пристрої, тримачі та підставки, моноподи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина у складеному стані | 0.3 мм |
| Кількість секцій | 6 |
| Максимальна висота штатива | 1.06 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Стан | Новий |
| Тип | Монопод |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина в складеному стані | 0,3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴







