Штатив NeePho NP-3180S 50-136 см 3D рівень (Bluetooth пульт тримач) Black
-16%
1 день
влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 36211
700 ₴
590 ₴
+380 (98) 113-85-55
Kyivstar
- +380 (50) 473-85-55Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Знімайте як професіонал зі штативом NeePho
Особливість:
- Штатив із Bluetooth-пультом і можливістю використовувати як селфі-палицю
- Забезпечує стабільність під час знімання фото та відео
- Підходить для смартфонів і камер із кріпленням 1/4"
- Дозволяє вирівняти пристрій за допомогою бульбашкового рівня
- Регулюється за висотою від 30 до 65 см
- Пульт Bluetooth управляє затвором на відстані
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NeePho |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина у складеному стані | 476 мм |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимальна висота штатива | 1290 мм |
| Максимальне навантаження | 1.5 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴





