Тринога MediaLab VCT-5208 (Bluetooth пульт) (0,43m-1,25m/1,5kg) Black
-15%
1 день
влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 36185
695 ₴
590 ₴
+380 (98) 113-85-55
Kyivstar
- +380 (50) 473-85-55Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MediaLab - універсальний бренд для блогінгу та мультимедіа
Продукція MediaLab
- Для блогінгу та фотографії пропонуються триноги, кільцеві лампи та кабелі
- Навушники, аудіоресівери, донгли, AUX-кабелі для поціновувачів хорошого звуку
- FM-трансмітери та автомобільні зарядки для мультимедіа в автомобілі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MediaLab |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина у складеному стані | 0.43 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна висота штатива | 1.25 мм |
| Максимальне навантаження | 1.5 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | 2D |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина в складеному стані | 0,43 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴








