Зарядний пристрій Borofone BA74A 2.1A (USB + кабель TypeC) White

влевовправо
Отримуйте максимум від смартфона з гаджетами та аксесуарами Borofone
Особливості:
- Держувачі фіксують смартфон в авто для навігації та викликів
- Повербанки, зарядні пристрої та кабелі, щоб завжди залишатися увімкненим
- Комфорт та якісний звук від безпровідних навушників
- Bluetooth-колонки, щоб музика грала гучно скрізь і завжди
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Ні |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 10.5 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 10.5 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 2.1 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴







