Зарядний пристрій Hoco CS32A QC3.0 20W (USB/Type C) + кабель Lightning Black

влевовправо
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | Apple Lightning |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴







