Бездротовий зарядний пристрій Hoco CW49 2.5W (з кабелем Type C) Black
-21%
1 день
влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 36951
520 ₴
410 ₴
+380 (98) 113-85-55
Kyivstar
- +380 (50) 473-85-55Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Ні |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Потужність | 2.5 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 1 А |
| Сила вихідного струму | 1 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 2.5 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴








