Зарядний пристрій Hoco N26 18Wmax (USB QC3.0) Black
-16%
1 день
влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 36803
290 ₴
245 ₴
+380 (98) 113-85-55
Kyivstar
- +380 (50) 473-85-55Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 18 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 1.5 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴




