Зарядний пристрій XO CE02C 2 USB 1 A кабель Lightning White
-22%
1 день
влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 36820
255 ₴
199 ₴
+380 (98) 113-85-55
Kyivstar
- +380 (50) 473-85-55Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аксесуари XO - все, що потрібно для смартфона вдома, на вулиці, в автомобілі
Продукція XO
В асортименті: навушники, кабелі, повербанки, зарядні пристрої, тримачі та підставки, моноподи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Ні |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 10 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 10 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 1 А |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | Apple Lightning |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴





