Килимок для миші з підсвічуванням SHLab Spectra Долари SHM-308 (80x40 см)

влевовправо
Килимок SHLab Spectra підвищує рівень гри та створює атмосферу
Особливість:
- RGB-підсвічування по периметру килимка як елемент освітлення комп'ютера
- Ігрова поверхня дозволяє точно наводитись при різких рухах
- Ідеальний для ігор із високою динамікою
- RGB-підсвічування додає атмосферу
- Великий килимок для мишки можна використовувати як підкладку під клавіатуру
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SHLab |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 80 мм |
| Матеріал поверхні | Тканина |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Сумісність із оптичною мишею | Сумісність із лазерною мишею |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴





