Зарядний пристрій XO L157 18Wmax (USB + кабель USB - TypeC) White

влевовправо
Аксесуари XO - все, що потрібно для смартфона вдома, на вулиці, в автомобілі
Продукція XO
В асортименті: навушники, кабелі, повербанки, зарядні пристрої, тримачі та підставки, моноподи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Довжина кабелю | 500 мм |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 12 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 12 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Автомобільний |
| Тип роз'єму | USB |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна сила струму | 18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴




