Зарядний пристрій ESSAGER JT-TP65C2U 65Wmax GaN (PPS, PD3.0, QC4.0) порти 2TypeC + USB Black

влевовправо
- Бренд ESSAGER спеціалізується на пристроях, які роблять використання техніки більш зручним і передбачуваним.
- Розширення лінійки відбувається послідовно і без зниження стандартів якості. Користувач отримує вибір, орієнтований на реальні завдання, а не формальні відмінності.
- Окрема увагу ESSAGER приділяє зручності. Продукти проектуються з практичною метою і зрозумілою користю в повсякденному житті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essager |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Потужність | 65 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Сила вихідного струму | 5 - 8 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 924 ₴







