Автомобільний зарядний пристрій ESSAGER ES-CC07 30W 5A (FCP PD3.0 QC4.0) USB+TypeC Blue

влевовправо
- Бренд ESSAGER спеціалізується на пристроях, які роблять використання техніки більш зручним і передбачуваним.
- Розширення лінійки відбувається послідовно і без зниження стандартів якості. Користувач отримує вибір, орієнтований на реальні завдання, а не формальні відмінності.
- Окрема увагу ESSAGER приділяє зручності. Продукти проектуються з практичною метою і зрозумілою користю в повсякденному житті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essager |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 30 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 12 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Тип | Автомобільний |
| Тип роз'єму | USB |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴









