Автомобільний зарядний пристрій ESSAGER ES-CC10 80W (PPS, PD3.0, QC3.0) 2A+1C PowerDisplay Grey
-13%
1 день
влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 43709
490 ₴
427 ₴
+380 (98) 113-85-55
Kyivstar
- +380 (50) 473-85-55Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Бренд ESSAGER спеціалізується на пристроях, які роблять використання техніки більш зручним і передбачуваним.
- Розширення лінійки відбувається послідовно і без зниження стандартів якості. Користувач отримує вибір, орієнтований на реальні завдання, а не формальні відмінності.
- Окрема увагу ESSAGER приділяє зручності. Продукти проектуються з практичною метою і зрозумілою користю в повсякденному житті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essager |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 80 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Потужність | 80 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 12 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Тип | Автомобільний |
| Тип роз'єму | USB |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 427 ₴









