Зарядний пристрій Toocki TCT33-22EU 33W + Кабель Toocki TQ-X12 60W (480Mbps) TypeC-TypeC Black

влевовправо
- Пристрої Toocki створюються для підвищення надійності гаджетів і спрощення їх експлуатації.
- Асортимент бренду розвивається, пропонуючи нові рішення при збереженні стабільного рівня якості. Це дозволяє підібрати відповідний виріб під конкретні умови використання.
- Продукція Toocki орієнтована на практичність. Кожен товар виконує свою функцію і розрахований на підвищення комфорту користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toocki |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 33 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Довжина кабелю | 1 мм |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 33 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 4.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585 ₴







