Настільний зарядний пристрій Rocoren 0242 270Wmax GAN (PPS PD3.0 QC5.0) порти 4TypeC + 2USB Black
-18%
1 день
влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 43778
2 810 ₴
2 300 ₴
+380 (98) 113-85-55
Kyivstar
- +380 (50) 473-85-55Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Rocoren виробляє пристрої, які допомагають зробити роботу з технікою більш зручною та безпечною.
- Лінійка товарів розширюється з урахуванням потреб користувачів, при цьому контроль якості залишається незмінним. Кожен продукт розрахований на вирішення конкретних завдань.
- В основі підходу Rocoren — корисність. Асортимент формується з продуманих рішень, а не з візуальних або цінових варіацій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rocoren |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 270 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Кількість USB-портів | 5 і більше |
| Потужність | 270 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Сила вихідного струму | 5 - 8 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 5.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴










