Настільний зарядний пристрій YIJIE WLX-60D 265Wmax GAN PowerDisplay+Smart Knob порти 4C+1A Grey
-24%
1 день
влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 43854
2 820 ₴
2 150 ₴
+380 (98) 113-85-55
Kyivstar
- +380 (50) 473-85-55Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 265 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Кількість USB-портів | 5 і більше |
| Потужність | 265 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 4.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 150 ₴









